1985 yılında kurulan 1990 yılında itibaren Ltd. Şti. olan alanında deneyimli kadrosu ve entegre yazılım sistemi ile Türkiye'nin önde gelen Gümrük Müşavirliği firmalarından biri olan Deniz Gümrük Müşavirliği müşterilerinin mal tedarik zincirinde önemli bir yer teşkil eder.

Sahip olduğu gücü aktif bir üyesi olduğu İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği ile koordineli şekilde çalışarak pekiştirir.

Gümrüklere on-line bağlantı, leased line ve elektronik bilgi takibi ( Müşterilerimizin dosyalarının gümrük işlem ve cari hesap bilgilerine internet üzerinden ulaşmaları) sayesinde işlemleri anında gerçekleştirerek müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermektedir. Bunun için kurulan alt yapımıza personel wap uyumlu cep telefonları ile entegre edilen elektronik takip işlemleri, sistemimizi en hızlı noktasına ulaştırmıştır

Kalite, güvenilirlik, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun, zamanında hizmet anlayışı ile çalışmak firmamızın önemle üzerinde durduğu konulardır

Deniz Gümrük Müşavirliği Firmasında, amaç müşteriye en iyi hizmeti verebilmek olduğundan etkinliğin iyileştirilmesi müşteriden alınan geri bildirimlerin değerlendirilmesi ile sağlanır. Gümrük Müşavirliği hizmeti veren firmamızda müşterilere verilen hizmetin kalitesi ve müşteri haklarının korunması en büyük önemi taşımaktadır.

Müşteri memnuniyeti, düzenli olarak yapılan anket çalışmaları, telefon trafiğinin kontrolü ve kontrol doğrultusunda arama raporlarının düzenlenmesi, e-mail ile çalışmanın bütün personelimiz ve müşterilerimizde sağlanması ile yapılmıştır. Haklı müşteri hattı ile ilgili çalışmalar yapılmaya başlanmıştır.

Deniz Gümrük Müşavirliği olarak firma-müşteri mülkiyet ve haklarını korumak için firmamız kartlı geçiş sistemi, kapalı devre t.v. sistemi, su-yangın-hırsız alarm sistemlerinden oluşan 365 gün 24 saat alarm kontrol merkezine bağlı bir sistemle güvenlik altına alınmıştır.

Şirket Standartlarımızla sizlere profesyonel hizmet vermek gayretindeyiz.

  • HİZMETTE SINIR YOKTUR
  • BİZ HİZMET İÇİN VARIZ

İlkesiyle Hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğu firmamızda, girişimci düşünce ve yapılanmalarla müşterilerimize karşı proaktif olarak çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ

Sorumluluklarımızdan asla taviz vermeden, yılların tecrübesiyle oluşturduğumuz güven ortamı içinde, sadece hayal gücümüzün sınırlarındaki hızımızla en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak ayrıca müşterilerimizin her zaman üstün kalitesi ve hizmet anlayışı ile memnun olduğu Dış ticaret ve Gümrükleme faaliyetlerini vermek, çalışanlarımızın iş güvenliğini gerçekleştirmek ve çevreye olan gerekli özeni göstermektedir.

VİZYONUMUZ

DENİZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak, Türkiye'de gümrükleme işlemleri çözümlerinde tartışmasız lider olabilmektir .

  • DENİZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ firması olarak,amaçları doğrultusunda, müşterilerine karşı bireysel ve toplu olarak her zaman üstün performans da hizmet verme standardında ısrarcı olmak ve güçlü bir sorumluluk duygusu sergileyerek bunu da sahiplenmek,

  • DENİZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak ileriyi düşünerek,girişimci olmak,yeni sistem ve fikirleri ,yeni yapılanmaları benimseyerek bunları bünyesinde gerçekleştirmek,

  • DENİZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak,müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda onlara ve tüm resmi mercilere her zaman dürüst davranmak,

  • DENİZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak,deneyim ve hatalarımızdan ders alarak sürekli kendimizi geliştirmek ve iyileştirmektir,

  • DENİZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak,ihtilaflı işlemlerde dahi konuları bütün yönleri ile yapıcı değerlendirmek,

  • DENİZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak,kendi firmamızda çalışan personelin ve müşterilerimizin mutluluğu için iş ve sosyal ilişkilerimizde denge kurabilmeyi başarabilmek,

  • DENİZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak,personelimizle gerçekleştirdiğimiz işlemlerde karşılıklı saygı,takdir,insiyatifli,tarafsız ve tutarlı kararlarla,iyi analiz edilmiş,riskleri almaya hazır bir firma olarak ekip ruhu ile müşterilerimizle Dış ticaret ve Gümrükleme işlemleri konusunda işbirliğini paylaşmak ana hedefimizdir.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Deniz Gümrükleme Firmasında ,amaç müşteriye en iyi hizmeti verebilmek olduğundan etkinliğin iyileştirilmesi müşteriden alınan geri bildirimlerin değerlendirilmesi ile sağlanır.

Deniz Gümrük Müşavirliği Firmasında ,müşteri odaklılık ,müşteri memnuniyeti anket sonuçlarının kalite hedeflerine yansıtılması ve bu hedeflerin elde edilmesi için tüm gelişimler toplantılarda ele alınarak faaliyetlerin gerçekleştirilmesi sağlanır. Müşteri istek ve beklentileri detaylı olarak belirlenir.

Kalite Hedeflerinin takip sonuçları Takip Sorumluları tarafından gerekli tablo ve grafiklerle izlenir.

Yönetimin gözden geçirilmesi toplantılarında Kalite Hedef Raporları incelenir. Gerçekleşmeme durumları için gerekli önlemler alınır.

Sürekli gözden geçirme aylık toplantılarda sağlanır.