4458 Sayılı Gümrük Kanunu Yönetmeliği ve Diğer Bakanlık Mevzuatları çerçevesinde yürüttüğümüz Gümrükleme Hizmeti Faaliyetlerimizle ilgili olarak müşterilerimizin ithalat, ihracat ve sanayici firmalarımızın Dış Ticaret İşlemlerini uzman kadromuz ile TS EN ISO 9001:2000 Standartlarında rakiplerimizden üstün kalitede sunmak ana hedefimizdir.

Hizmette kalite, güvenilirlik, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun zamanda hizmet anlayışı ile çalışmak Deniz Gümrük Müşavirliği çalışanları olarak bizlerin önemle üzerinde durduğu konulardır.

Müşterilerimize verilen hizmetin kalitesi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda standardın şartlarına uygun değerlendirilecek , kalite politikamız ve Kalite Yönetim Sistemimiz sürekli gözden geçirilecektir.

Avrupa Standartlarına uygun bir firma olarak ve müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte daha yüksek performansta çalışmayı hedefliyoruz.

  • HİZMETTE SINIR YOKTUR
  • BİZ HİZMET İÇİN VARIZ

Politikamız tüm personelimize iletilmiş ve gerekli eğitimlerin verilmesiyle firmamızın bütün kademelerinde anlaşılması sağlanmıştır.

Bu Politikanın Gerçekleştirilmesinde, Firma Olarak Yerleşim Yerinin Çevresinin, Çalışan Personelin Sağlığının Korunması ana Hedeflerimiz İçerisinde Olacaktır.

Böylece sektörümüzde müşterilerimiz tarafından her zaman tartışmasız tercih edilen ve çevrelerinin de bizlerle çalışmasını sağlayacak hizmetleri sunmuş olacağız.

Deniz Gümrük Müşavirliği firması Kalite Yönetim Sisteminin sürekli etkinliğinin iyileştirilmesine devam etmekte ve müşterilerinin hizmet kalitesi açısından seçtiği örnek firma olmaya devam etmektedir.